Chcete si osvojit kočku?

Domov, tedy péče, bezpečí a Vaše společnost, umožní kočce, kterou si osvojíte, šťastný život. Není to přitom ale jednostranné. Vy osvojením kočky získáte něco velmi jedinečného – uvidíte, že se díky Vaší péči z bezprizorního bezmocného tvora stala šťastná a spokojená kočka, která se Vám odplatí svojí vděčností a láskou.

Co dělat, když chcete darovat nový domov kočce z našeho útulku?

Pokud si chcete vzít některou z našich koček, kontaktujte nás. Domluvíme se, kdy se na ni můžete přijít podívat a řekneme Vám více o její povaze, péči a potřebách. Při osvojení s Vámi podepíšeme protokol o osvojení a požádáme Vás o úhradu příspěvku na vakcinaci, pokud jsme kočku kastrovali, příspěvku na kastraci. Tyto poplatky nám pomáhají financovat další péči, očkování a kastrace dalších koček, ale především kočky chrání. Nechceme kočky umísťovat do domácností, které o ně nemají skutečný zájem a které by nemusely být pro kočky bezpečné. Všechny kočky, které nabízíme k umístění jsou odčervené, očkované a v případě dospělých koček kastrované. Některé kočky ještě k osvojení nenabízíme, například protože je ještě musíme očkovat a doléčit. Můžete se domluvit a přijít se na ně podívat. Budete mít více času na seznámení a kočka půjde k někomu, koho už zná.

První dny s novou kočičkou – pomůžeme a poradíme Vám

Po osvojení Vás budeme kontaktovat, abychom věděli, že je kočka v pořádku, a abychom Vám mohli pomoci, pokud v prvních dnech soužití nastanou nějaké problémy. Nabídneme Vám pomoc dobrovolníků, kteří Vaši kočku dobře znají a dokážou poradit. Nabídku koček k adopci naleznete zde.