IMG_1184

Sedmička

Kategorie: 

1-4-2016: ZPRÁVA Z NOVÉHO DOMOVA

Dobrý den, tak hlásím, že Čikinka se už definitivně zabydlela. Nejspíš nás umazlí. Spí už s námi v posteli. Tedy střídá mou postel a postel spolubydlící. Dnes přivezou síť a bude mít k dispozici i balkon.

Večer v 17h dostává kapsičku a od té chvíle je čas na hraní a drbání, dívání se z okna a rozkošnické rozvalování. Skříně a všechny výškové prostory jsou jejím teritoriem. Ale je u každého skoku elegantní a velmi šikovná. Je jako moje první kočička Margi. Lucy o kterou jsem přišla minulý týden byla takový líný bucifálek. Ta na skříně a stoly nelezla. Tak si na to zase musím zvyknout, že je Čiki neposeda. Kromě stolů a linky má Čikinika v podstatě k dispozici celý byt. Vypadá velmi spokojeně.

První den sice zalezla za sporák a pak do otevřené skříně, ale nechala jsem jí aby se sama podle svého tempa aklimatizovala. Myslím, že se jí to podařilo rychle. Ještě se zaběhne pravidelný rytmus a bude to OK.  Kapsičku polyká v rekordním čase, a granulky které má k dispozici celý den jí také šmakují. Moc vám děkuji, že jsem mohla tak rychle prázdné místo zaplnit takovým milým zvířátkem. Rozhodně Vás doporučuji všem přátelům a milovníkům kočiček.

Přeji Vám hezké dny a přikládám fotografie. Nejsou moc povedené, protože Čiky chvíli neposedí, ale vidět na nich je.

 


PŮVODNÍ ANOTACE

Milá a přátelská Sedmička patří do skupinky koček, která k nám přišla z Měcholupského útulku. Tam žila rok, než se vyřešilo dědictví po jejím zemřelém páníčkovi. Jelikož je to kočka bytová, věříme, že až ji adoptujete rozvine se i její vřelost do ještě větší míry. Však si přečtěte co píše jeí kamarád Devítka z nového domova:

“Dobry den vsem, na novy domov jsem si jiz zvyknul i kdyz prvnich par dni jsem byl dost ve stresu a nemel chut k jidlu. Vsechno jsem ale zvladl a ted uz si uzivam noveho domova, ziskal jsem sebejistotu i apetit :-)))

Majitele mi doma prenechali, cele mezipatro,kde mam naproste soukromi. V noci spim vsak prevazne v posteli se svymi mazliteli a uspavam je predenim

Vyuzivam kazde spolecne chvile, kdy jsou oba majitele doma a mazlim se jak je to jen mozne. Jsem plny lasky, kterou mi moji majite opetuji. Dnes jsem dostal spooustu hracek a taky dalsi odpocivadlo, na kterem prave spinkam.

Moc vas vsechny zdravim, hlavne moje kocici sestricky
Vase Devitka”

Pokud uvažujete o více kočkách je možné se Sedmičkou adoptovat Osmičku (zřejmě sestra) či kamarádku Desítku .

Narození: 2011
Pohlaví:Kočka
Kastrace: ano
Odčervení: ano
Vakcinace: ano
Čip: ne
Handicap: ne
Jiné: symetrická alopecie vzniklá hormonálně
Sdílet na: