IMG_1453 (1)

Osmička

Kategorie: 

Černá Osmička přišla k nám do útulku po více než ročním pobytu v městském útulku. Tak dlouho trvalo totiž vyhledání dědiců a vyřízení dědictví. Po této době by si už Osmička velmi přála domov. Momentálně ji trápí alopecie ( ztráta ochlupení). Jde o stav, který byl zapříčiněn dlouhodobou říjí a bude ještě nějaký čas trvat, než srst doroste(tato alopecie neohrožuje Vás ani jiná zvířata). Osmička by ráda žila v klidném bytě a pokud toužíte vlastnit více koček můžete ji adoptovat se sestřičkou Sedmičkou či kamarádkou Desítkou.

Jako inspirace Vám může posloužit dopis od jejich kámoše Devítky, který již domov našel:

“Dobry den vsem, na novy domov jsem si jiz zvyknul i kdyz prvnich par dni jsem byl dost ve stresu a nemel chut k jidlu. Vsechno jsem ale zvladl a ted uz si uzivam noveho domova, ziskal jsem sebejistotu i apetit :-)))

Majitele mi doma prenechali, cele mezipatro,kde mam naproste soukromi. V noci spim vsak prevazne v posteli se svymi mazliteli a uspavam je predenim

Vyuzivam kazde spolecne chvile, kdy jsou oba majitele doma a mazlim se jak je to jen mozne. Jsem plny lasky, kterou mi moji majite opetuji. Dnes jsem dostal spooustu hracek a taky dalsi odpocivadlo, na kterem prave spinkam.

Moc vas vsechny zdravim, hlavne moje kocici sestricky
Vase Devitka”

Narození: 2011
Pohlaví:Kočka
Kastrace: ano
Odčervení: ano
Vakcinace: ano
Čip: ne
Handicap: ne
Jiné: aplopecie (scházející srst) – hormonálně podmíněná

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet na: