IMG_5287b

Jiřinka čili Jíra

Kategorie: 

1-1-2016: ZPRÁVA Z NOVÉHO DOMOVA

Dobrý den, Jířa posílá první pozdrav! :) Od první chvíle je u nás jako doma a její vztah s naší první kočičkou vypadá nadějně. Jířa nejraději u všeho asistuje nebo se válí v peřinách.

5-2-2016 

Pajda zdraví po pěti týdnech u nás doma, jen abyste věděli, že se má dobře. :) Je to miláček, takový ten stín, který vás pronásleduje všude, kam jdete, a pak se schoulí u vás na klíně nebo pod peřinou. Jediné, co jsme se museli skutečně naučit, je schovávat před ní JAKÉKOLIV jídlo – jakmile zůstane na LINCE cokoliv – od kapusty až po sušenky – pustila by se do toho.

18-2-2016

Vyjarněná Jiřinka alias Pajda zdraví. Je to největší mazel, který miluje návštěvy, chování a společná usínání. Už si to bez ní neumíme představit :) 

26-9-2016

Je to už třičtvrtě roku, co u nás Jiřinka (dnes Pajda), našla nový domov. A i když jsme si původně šli pro kotě, dnes jsem strašně ráda, že si nás vybrala právě ona. Od chvíle, co jsme do útulku přišli, se mi neustále otírala o nohy, vrněla, všude za mnou chodila. Bylo rozhodnuto. Dnes je, ač hledala domov spíše bez koček, věrnou parťačkou naší první kočky Daisy. Snad se u nás má dobře a my jsme moc rádi, že jí máme. 🙂


PŮVODNÍ ANOTACE

Milá a mazlivá Jiřinka by si ráda našla rodinu bez koček, chce být jediným rozmazlovaným zvířetem. Určitě by uvítala i možnost vycházet na balkon či bezpečnou zahradu. Jiřinka totiž přitahuje auta – na jejím bývalém působišti jí prý auto ujelo ocásek. Z nějakého důvodu jí také schází kus packy. Jíra to neřeší, ráda se mazlí a velmi obratně hopsá po škrabadlech.  

Narození:6/2007
Pohlaví:Kočka
Kastrace:Nevíme, zřejmě ano
Odčervení:Ano
Vakcinace:Ano
Čip:Ne
Handicap:Ano – bez části zadní končetiny
Jiné:Ne

 

Sdílet na: