IMG_1484 (1)

Desítka

Kategorie: 

Kočka s tímto zvláštním jménem se přistěhovala k nám do útulku z městského útulku v Měcholupech. Právě tam byla evidována pod číslem 10/2015. Ano, opravdu strávila rok v útulku než se vyřídilo dědictví. Je to kočička vyžadující klidný a trpělivý přístup. Jelikož žila se svým původním páníčkem v bytě – je samozřejmě čistotná a věříme, že až se přestěhuje do bytu i rozkvete, jak se to děje všem kočkám původně z bytu. Je možné ji adoptovat s kamarádkami Sedmičkou či Osmičkou, ale samozřejmě i jednotlivě. Přijďte se na ni podívat a třba se inspirujte zprávou, kterou nám poslala po několika dnech nová rodina jejího sourozence Devítky: 

“Dobry den vsem, na novy domov jsem si jiz zvyknul i kdyz prvnich par dni jsem byl dost ve stresu a nemel chut k jidlu. Vsechno jsem ale zvladl a ted uz si uzivam noveho domova, ziskal jsem sebejistotu i apetit :-)))

Majitele mi doma prenechali, cele mezipatro,kde mam naproste soukromi. V noci spim vsak prevazne v posteli se svymi mazliteli a uspavam je predenim.

Vyuzivam kazde spolecne chvile, kdy jsou oba majitele doma a mazlim se jak je to jen mozne. Jsem plny lasky, kterou mi moji majite opetuji. Dnes jsem dostal spooustu hracek a taky dalsi odpocivadlo, na kterem prave spinkam.

Moc vas vsechny zdravim, hlavne moje kocici sestricky.
Vase Devitka”

Chcete-li adoptovat více koček, doporučujeme společně s Desítkou adoptovat Osmičku či Sedmičku .

Narození:2012
Pohlaví:kočka
Kastrace: ano
Odčervení: ano
Vakcinace: ano
Čip: ne
Handicap: ne
Jiné: 
Sdílet na: